Afscheid nemen bestaat … wel

🇲🇼MA525

De groep heeft afscheid genomen en is weer onderweg naar Nederland. In deze korte update een kleine indruk van het afscheid en reisinformatie.

Dinsdagochtend heeft de groep emotioneel afscheid genomen van alle locals. In de afgelopen weken is er een hechte band ontstaan en dan is afscheid nemen toch best moeilijk. We zijn blij en dankbaar voor de bijzondere ontmoetingen van de afgelopen weken en we weten zeker dat we elkaar niet zullen vergeten.

 

Na een reis van een aantal uren, is de groep aangekomen op de overnachtingsplaats. Na een goede nacht, voor sommigen zelfs een douche en een ontbijt met gebakken eitje, vertrekt de groep nu richting de luchthaven voor de vliegreis naar België. De volgende update volgt donderdagochtend, zodra we geland zijn in Brussel. Dan geven we een indicatie van het tijdstip van arriveren in Utrecht.

 

Tot donderdag allemaal!

Reacties op dit bericht

  1. Veilige reis terug gewenst allemaal.

    Door Yvonne en Dirk van Buren
    2 maanden geleden
  2. Goede en veilige vlucht en reis Annie! En tot snel!
    Dikke knuffel!

    Door Karina
    2 maanden geleden
  3. Een hele goede en fijne reis Annie! Lekker bijkomen thuis en alle indrukken laten bezinken ❤️ Liefs!

    Door Marlijn
    2 maanden geleden
  4. Een veilige terug reis!

    Door Wim Elzen
    2 maanden geleden
  5. Goede reis!
    Ook heel fijn dat je weer thuis komt!🥰
    Liefs mem

    Door Baudy Stoffelsma
    2 maanden geleden

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd.


0/280