Verslag van zondag door Marlies
Goedemorgen vanuit Makomp.
Vanmorgen werden we rond half 8 wakker gemaakt. Het ontbijt zou eigenlijk om 8 uur komen, maar was er tot onze verrassing eerder ๐. Na het ontbijt hadden we GMG, corvee en hebben we een groepsfoto gemaakt als teken van bemoediging voor de familie van Josephine.
Daarna hebben we 20 min gewandeld naar de kerk waar we hartelijk werden ontvangen. Tijdens de dienst is er veel gebeden, gezongen en ook zeker veel gedanst. Ook bekende liederen: Because He lives en Nothing but the blood of Jesus. We hebben ons ook voorgesteld en twee liederen gezongen: My lighthouse en King of kings. De preek ging over “with God everything is possible”, maar ook “death is in the waitingroom” (je kunt ieder moment sterven). Fijne boodschap, maar wel de realiteit. Ook was er avondmaal. We mochten aangaan, maar hebben dit toch maar niet gedaan i.v.m. de hygiรซne. Ook werden de kinderen gezegend met een kruisje van olie en kregen ze snoep zodat ze volgende week weer komen.
Na een drie uur durende kerkdienst konden we naar de school (ons thuis) lopen en toen regende het ๐ . Eenmaal terug hebben we geluncht en daarna hadden we lekker tijd voor onszelf. De รฉรฉn ging voetballen, de ander douchen en weer een ander even een tukkie doen. Daarna was het weer tijd voor het avondeten. 3 keer raden: rijst met kip ๐ en ons lekkere malariapilletje. Vanavond zingen we nog met elkaar en gaan we lekker slapen, morgen de eerste bouwdag!
PS. Er zijn wat deelnemers die nog met smart op groetjes zitten te wachten.
Reacties op dit bericht
-
Mooi om zo’n dienst mee te maken Maurits.
Veel succes met elkaar en het bouwen.
Leuk om zo te zien en te lezen wat je meemaakt..
Lieve groetjes opa en oma van der Linden. -
Lieve Manon,
Ik hoop dat je inmiddels een beetje gewend bent. We weten hoe spannend je het allemaal vond๐. En je haren wassen, is het gelukt?
Bericht van Lize: Het is erg leuk op de camping en ik mis je heel erg๐!
Veel succes met bouwen!
Liefs van ons๐ฅฐ๐๐ -
Hee Daniek en Anne. Wat hebben jullie al ontzettend veel beleefd het afgelopen weekend. En drie uur kerk, Anne…was het te doen?? Maar jullie hoefden hier natuurlijk niet stil te zitten. Dat scheelt dan weer.
-
Deel 2
Vandaag zijn jullie hard aan het werk gezet dus we zijn wel benieuwd naar de bouwfoto’s en het verloop. Succes en werkse daar. ( Wij lopen lekker, puf puf, in de bergen.) Liefs van mama -
Hey Amber,
Zoooo leuk om je op de foto’s te zien! We missen je wel hoor, ook al mis jij onze bergvakantie vast niet, haha. Het lijkt me geweldig om allemaal mee te maken. Lekker in beweging tijdens de kerkdienst!
Vandaag gestart met bouwen. Succes, zet ‘m op! Loveyou! Mama
4 weken geleden