Deze titel komt denk ik heel erg onverwachts, maar door verschillende omstandigheden hebben we het vandaag koud gehad. Dus we nemen je weer graag mee in onze dag !
- De wekker ging vanochtend pas om 07:30 dus we konden heerlijk uitslapen, al lukte dat niet iedereen. Want bij Anouk zat een spin in haar klamboe en die moest ‘s ochtends vakkundig worden weggehaald. Na een heerlijk Panamees ontbijt, ik denk dat ik het het beste kan omschrijven als een oliebol met worst. Misschien denk je nu dat klinkt vreemd, dat vonden sommige deelnemers ook. Maar gelukkig ging het er bij de meeste er goed in!
Om 10:00 vertrok de bus en gingen we onderweg naar de berg waar we gingen hiken. Er werd weer flink gezweet maar na een klein half uur bereikte we al het uitzichtpunt. Hier werden uitgebreid foto’s gemaakt, maar dit werd verstoort door wat regendruppels. Al gauw kwam het met bakken uit de lucht en was iedereen helemaal doorweekt. In eerste instantie was het verkoelend, maar toen we in de bus met stevige airco gingen zitten werd het bibberen. Dat was niet het enige probleem de bus was namelijk ook niet helemaal waterdicht, er kwamen grote stralen water uit het dak. Maar gelukkig hebben Henry, William en Berdien ons gered door het water op te vangen in de zakken. Na de lunch was het tijd voor het Panama kanaal, we sloten allemaal in de rij aan. Maar na een lange tijd wachten, bleek het dak van het museum er afgewaaid te zijn. Waardoor ons bezoek helaas niet door ging en we weer terug gingen de bus in, gelukkig zat de sfeer er nog goed in en vlogen de flauwe woord grappen je om de oren. Nog even snel een bezoekje aan een souvenirshop en onderweg terug naar Utivé.
Rond 20:00 kwamen we terug en we konden meteen aansluiten bij het avond eten, we aten AVG. Alleen dan zonder de G, dus eigenlijk een AV’tje. De gouden troffel ging naar Twan, omdat hij iedereen elke keer zo aan het lachen maakt. De botte bijtel ging naar Nine, omdat ze één van de flauwe woordgrappen van de jongens niet begreep. ‘S avonds werden de eerste wasjes gedaan en er werd nog in de dagboeken geschreven.
Reacties op dit bericht
-
Hé Caro en Wil, ik heb een idee. Komen jullie als jullie thuiskomen als eerst naar Gouda om te vertellen hoe het was? Ben zo benieuwd! Mis je wel hoor Caro, ook al spreken we elkaar normaal helemaal niet dagelijks, voelt dat onbereikbare toch stom! Liefs van Daan Sanne en Lucas
-
Hoi Matthijs
Nog gefeliciteerd met je verjaardag! Een heel mooi project gewenst! Leuk om de foto’s en filmpje te bekijken.
Veel succes, groet Menno en Marian vd Wal vanuit de Fontein -
Job, Dinand en Twan wat leuk om ook met jullie mee te kijken! Wat hebben jullie in een paar dagen al veel beleeft.
Maak er een onvergetelijke tijd van en heel veel succes met bouwen. Groetjes uit Reeuwijk -
Lieve Nine, Caroline, Job en William
Jullie doen iets goeds en laten Gods liefde zien in daden.
Geniet volop van het werk, de mensen, de cultuur en van elkaar. En vergeet niet: God reist met jullie mee.Veel zegen en plezier
Ga in vertrouwen! -
Hoi Job
Wat is het toch heerlijk om die brede smile op je gezicht te zien. Je bent echt op je plek in dit project.
Blijf genieten en deel je plezier.
Hopelijk heb je niet spijt dat jij je poncho hebt geruild tegen kaas.
Ik zou het wel geweten hebben…
Papa
2 weken geleden