Naar het ziekenhuis

🇸🇱SL125

Vandaag begint in het ziekenhuis…

U leest het goed, maar het ziekenhuis. Gelukkig vrijwillig, om er te kijken. Een groep geïnteresseerde deelnemers krijgt eerst een rondleiding door de gezondheidspost aan de overkant van de weg, waar ook ‘onze’ keuken zit en daarna gaan ze naar de kliniek in Madina, een iets groter dorp op een kwartier rijden.

Op de bouw blijft het vorderen. De bekisting van de drie voorste kolommen staat, daar kan beton in. Het staalwerk gaat ook de goede kant op, het maken van spanten wacht op het laatste materiaal en de muren worden steeds hoger.

Als tegen het eind van de middag de lucht weer dreigend donker wordt lopen we naar huis in de hoop daar droger aan te komen dan gister en dat lukt.

We verheffen spelletjes spelen tot Kunst, Uno Ultra krijgt steeds geavanceerdere spelregels en ‘s avonds spelen we nog een groepsspel, nadat we allemaal een monopolygevoel kregen bij het ontvangen van ons zakgeld, onze in Leones omgewisselde euro’s.

ps: even een hint die ik van de groep moet geven: met de knop ‘reageren op dit bericht’ kunt u reageren op dit bericht en dat vinden wij heeeeel leuk 😃, want als u voor het volgende avondeten reageert wordt het bij ons avondeten voorgelezen…

Reacties op dit bericht

  1. Hallo allemaal, wat fantastisch om de foto’s te zien en jullie ervaringen te lezen. Mooi geschreven! Het neemt me echt mee in jullie avontuur.
    @Marijke, geniet ervan hè 😘
    Succes en maak samen mooie herinneringen met elkaar!

    Groeten, Nienke Stalman

    Door Nienke Stalman
    1 week geleden
  2. Wat leuk om jullie belevenissen te volgen!! Jullie doen veel nieuwe indrukken op. En wat mooi dat de bouw zo goed gaat.
    Fijne tijd allemaal, en speciale groet voor Gideon!
    Van Esther

    Door Esther
    1 week geleden
  3. Wat ziet alles er fantastisch uit en wat zijn jullie hard aan het werk 💪💪💪
    Dikke duim 👍
    Nog heel veel succes samen
    Dikke knuff voor Eline 😘

    Door Karin
    1 week geleden
  4. Hallo allemaal, goed bezig allemaal hoor! Hopelijk leren jullie veel van de lokale bevolking en zij van jullie. Mooie herinneringen maken! Groetjes van Pieter en Jens aan jullie allemaal en speciaal voor Marijke en Meint natuurlijk😉

    Door Pieter
    7 dagen geleden

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd.


0/280