Goedemorgen voor ons, voor jullie denk ik al bijna avond. We zijn weer van start, de bouw, kinderprogramma en huisbezoeken. We hebben weer heel wat meegemaakt.
Het wekkertje ging weer om 06:00 en we schoven aan het ontbijt. Hierna hadden we GMG over vergeven en vervolgens snel de bouw op. Er werd weer hard gewerkt aan de bekisting, verven en de kast. Het was daarnaast erg gezellig op de bouw en er werd volop gezongen. Ook in de keiharde regen werd er door gebouwd.
Na de lunch vertrokken een aantal op huisbezoek, we kwamen aan bij een huisje. Het huis was een paar stenen op elkaar met golfplaten eroverheen. Er waren twee ruimtes, zonder deuren. In één van de twee kamers sliepen ze op 3 bedden met 5 personen. Ze hadden 3 kinderen, waarvan één meisje met een ernstig meervoudige beperking. Ze heeft epilepsie en een waterhoofd. Wanneer ze naar het ziekenhuis gaan, moeten ze 3 uur reizen met het openbaar vervoer. Over een aantal jaar zal ze niet meer met het openbaar vervoer kunnen, waardoor dan de zorg ophoudt. Dit verhaal maakte diepe indruk op de groep, tegelijkertijd waren de kinderen erg vrolijk en zaten vol met energie. We hebben genoten van de pannenkoeken die we hebben gebakken. Daarnaast was het ook aan het regenen en hier moest natuurlijk wel in gedanst worden. ‘s Middags was er ook een kinderprogramma, dat begon ineens om 13:00 in plaats van 15:00. Snel de spullen pakken en onderweg naar de speelplaats. We hadden 60 kinderen, in plaats van 20 dus dat was even anders. Maar 3 dubbel zo leuk, we vertelden het verhaal van de vijf broden en twee vissen en dat was een succes.
‘s Avonds hadden we een thema avond over dankbaarheid. Zeker na het huisbezoek, hebben wij alleen maar redenen om dankbaar te zijn. We sloten de avond af met Rick en zijn gitaar en snel ons bed weer in.
Reacties op dit bericht
-
Woensdagmorgen 30 juli,
Goedemorgen Baukeline en Leida, Wat een indrukwekkende verhalen over het (over) leven in Panama. En wat wordt er hard gewerkt door jullie.
Liefs mama😘 -
Hi lieve Nien!
We beginnen je echt wel te missen hoor! Net samen met papa (tijdens ons ochtend telefoontje) uitgebreid je verhalen besproken en dat we je zo missen! Ik hoorde zelfs dat Tim je heel erg mist. Fijn om te lezen in je postit dat je het zo naar je zin hebt. Liefs Anne -
Ha Matthijs! Dan is alweer de laatste week aangebroken! Geniet er nog even van topper! Hopelijk hebben jullie het daar goed. Volgende keer maar een project kiezen waar de temperatuur/luchtvochtigheid iets minder hoog is;) Wij vertrekken morgen, daarom alvast een goede terugreis!
-
Hoi Maaike , wat geweldig om alle indrukwekkende verhalen te lezen van jullie .met alles wat er op jullie pad komt per dag . Voor jullie allemaal een prachtige tijd waarin de contrasten heel duidelijk worden . Maar Gods liefde maakt geen onderscheid . Lieve groet voor allemaal .
-
Lieve Chantal en de rest, wat hebben wij het in Nederland toch goed, qua zorg en onze huizen.
Wat is het mooi dat we Gods liefde mogen delen en dat jullie dat in de praktijk mogen brengen daar in Panama. Gods rijke zegen voor jullie allemaal❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
2 dagen geleden