Niels en Levi nemen je mee tijdens de laatste bouwdag met een goede dosis humor!
Reacties op dit bericht
-
Hey kanjers
Wat een energie stralen jullie nog uit. Heerlijk om jullie zo bezig te zien, hard gewerkt maar ook de ontspanning met elkaar. En nu zit het project er al weer bijna op. Douwe en Jenell we missen jullie aanwezigheid wel hoor. Tot gauw!
De Vriesjes uit Diever -
Hey Deb, wat goed om je zo te zien! Wat een gaaf filmpje, en wat hebben jullie hard gewerkt! Huis en speeltuin zien er goed uit, complimenten! Tof om je te zien schilderen, lachen en dansen. Ruth en ik hebben paardgereden op strand en bos, was super!
Veel zegen vandaag, mams -
Hé Ome Joris en tante Anne !!! Ja ze is er hoor !!! Echt een schattig meisje met het neusje van Thijs. Wat een hilarisch filmpje haha !!!het huis bijna af!! Respect voor jullie!!! En de schommels , zo leuk !! Freek Vonk ook goed bezig!! Nog even doorzetten toppers !!liefs van ons
-
Ha Hans, wat een prachtig project! Jullie mogen trots zijn op het resultaat. Veel succes met de afronding en goede thuisreis. Tot gauw. Groetjes van papa en mama.
21 uur geleden