Ook de groep zelf stuurt een bericht dat ze veilig zijn aangekomen.
Whoop whoop, we zijn geland in Quito! Wat nou nacht! En wat een uitzicht, nu al! Door de douane en dan gauw door naar de compound van onze partner Maquita voor avondeten en introductie. We zijn hartelijk ontvangen door Dario van Maquita en Oscar en Daniel onze tolken (als we de namen goed gehoord hebben 😅😁).
We zijn nog vol energie en hebben er zin in!
Groetjes EC125
Reacties op dit bericht
-
Hey Elise,
Wat fijn dat jullie veilig aangekomen zijn. We leven met jullie mee.
Heel veel plezier de komende tijd
Groetjes Jacob en Agnes -
Hoi Rick, wat fijn om te lezen dat jullie goed aangekomen zijn.
Een lange reis achter de boeg, maar nu lekker genieten, bouwen en nieuwe ervaringen opdoen. Groetjes ook aan Michiel, Hinke, Haukje, Frank, Ellen en Mare. Succes allemaal!
Groetjes van Mem ( Doetie ) -
Hey Rikkert en Michiel,
Fijn dat jullie veilig aan zijn gekomen, ik hoop dat de reis een beetje te doen was! 🙂 Geniet lekker van de mooie omgeving en succes met bouwen!! Ohja en Rick vriend, probeer die muren wel een beetje recht te bouwen he!!! Groeten Mats -
Dennis maatje op jou drink ik vandaag me monstertje. Doe Renske de groeten en veel plezier man zie je snel <3
-
Hoi Elise, fijn dat jullie goed zijn aangekomen. Heel veel succes en plezier daar. Groetjes Koos en Wilma
2 weken geleden