Zagen, zagen, wiede wiedewagen

🇸🇱SL325

De afgelopen dagen stonden in het teken van zagen. Wat kan er gezaagd worden en wat niet?

We leren van alles op project. De afgelopen dagen stonden in het teken van zagen. Wat kan er gezaagd worden en wat niet? We zijn erachter gekomen dat je kunt zagen in hout, ijzer en de nek van een kip.

We gingen gisteren wat later dan gepland aan de slag. We hadden namelijk een lange regenbui, waardoor de bouwplaats leeg bleef. We hebben die tijd gebruikt om een wasje te doen. Daarna klaarde het gelukkig op en konden we vol energie aan de slag. Er werden spanten getimmerd, al moesten we eerst nog even hout halen. Verder zijn we hard aan het ijzervlechten voor de ringbalk.

In de middag zijn een aantal deelnemers aan de slag gegaan om ons avondeten te bereiden. Zij hebben zelf kip geslacht en schoongemaakt. Ook hebben ze geholpen met koken, dit keer rijst met kip en cassavebladmoes, wat lijkt op spinazie. Een andere groep is met lokale tieners in gesprek gegaan over keuzes maken: naar wie luister je, en welke keuzes maak je? Er waren iets meer jongeren dan verwacht, maar het was een mooie ontmoeting, met veel lol. In de avond begon het weer te regenen en hebben we lekker rustig aan gedaan en gezelschapsspelletjes met elkaar gespeeld.

Vandaag een droge start op de bouw. Het ijzer voor de ringbalk is na een ochtendje keihard doorwerken al bijna af. Helaas is het nu weer gaan regenen en moeten we weer even wachten tot het weer droog wordt. De planning is om vandaag de bekisting te gaan timmeren, zodat we morgen beton kunnen gaan storten.

Reacties op dit bericht

  1. Hey Thobias en Suzanna,

    Goed bezig weer! Dingen zagen en kip slachten. Jullie zijn bij terugkomst helemaal zelfvoorzienend 😂
    Mooi om jullie zo te volgen. Succes!
    Liefs Adri en Yvonne + kids

    Door Yvonne de Vries
    1 maand geleden
  2. Hey Dirk-Jan, ik volg het project van een afstandje. Knap hoe jullie doorwerken ondanks het weer! Zelf ben ik gestart als begeleider bij Stichting Roos Week. Het gaat snel daar, dus geniet ook nog even tussendoor. Ik kan niet wachten om weer met je bij te kletsen

    Door Kaitlin
    4 weken geleden
  3. Heyyy marlies! Wat ben jij lekker aan het werk💪
    Ik mis je!!
    Wat een mooie boodschap in het zand!
    Houd van jou en ik geniet heel erg op mijn vakantie! Vandaag nog als een vogel door de lucht gevlogen🤩
    Lekkerslapen schat!

    Groetjes Gerrit

    Door Gerrit
    4 weken geleden
  4. Lieve Suus en Tho,

    Wat een avontuur weer! Schrok wel even toen Tho ineens een kip voor mn ogen hield, maar ziet er verder super uit! Is weer eens iets anders dan een plakje leverworst 😉 Veel succes en plezier nog!

    Liefs,
    Tessa

    Door Tessa
    4 weken geleden
  5. Ha, Ha Maurtis…een echte Verrips😀…kip slachten…plubliekstrekker bij Fien&Teun
    Groetjes Opa&Oma

    Door Frieda Verrips
    4 weken geleden

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd.


0/280