Zingen in de lokale kerk

🇬🇭GH125

En als groep hebben we 3 liederen gezongen. Hier ziet u het moment dat we als groep 'King of kings' zongen. De kerk genoot er erg van en verzocht ons zelfs om een extra lied te zingen, dit konden we uiteraard niet weigeren.

Reacties op dit bericht

  1. Super leuk mama! Klinkt goed “mama en de WS band” 🙂

    Door Moses
    3 dagen geleden
  2. Wat wordt het lied King of kings enthousiast gezongen! Echt heel mooi en swingend. Glorie aan God!
    Graag wil ik jullie een blij-gezegend project toewensen. Echt heel gaaf dat jullie dit doen voor jullie medebroeders – en zusters!
    Succes Melanie en de rest!

    Jozien

    Door Jozien van Boven
    3 dagen geleden
  3. Supermooi om jullie zo enthousiast te horen en zien zingen! Wat een prachtige groep! (Ook blij om Sara ff te kunnen zien😍 @Nathan van Oosten: zorg je dat ook eens voor de camera staat ipv alleen erachter?!🤪) Sterkte met de medebewoners op slaapzaal dames, jullie zijn bikkels!!

    Door Rianne van Oosten
    2 dagen geleden
  4. Lieve Liek,

    Ik kan ons eerdere bericht niet meer terugvinden. Dan nog maar eentje want we willen laten weten dat we heel veel van je houden!! Heerlijk om je even te zien op het filmpje en foto! Geniet van deze bijzondere reis. Groetjes, jel, tel, san, pa en ma

    Door Miranda Kesselaar
    2 dagen geleden
  5. Ha lieve Noor, Bent, Veer en Job!
    Wat een mooie filmpjes en foto’s vanuit Ghana! We beleven het zo ook een beetje mee!
    Doe voorzichtig maar geniet er ook van. Liefs van tante Jac en de mannen!

    Door Jacoline Hendrikse
    1 dag geleden

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd.


0/280