Aangekomen in Chirirbandar

🇧🇩BA126

Na ruim 3 dagen reizen zijn veilig en enthousiast aangekomen in Chirirbandar! We zijn klaar om te gaan bouwen aan verandering.

Na een heerlijk nachtje slapen met de airco aan in ons hotel in Delhi vervolgden we onze reis naar Bangladesh. Om 7.30 uur stond onze tourguide van gisteren alweer klaar om ons naar het vliegveld te brengen.

Op de luchthaven kregen we persoonlijke assistentie van de medewerkers van Air India. Of dit per se sneller was, trekken we nog steeds in twijfel, maar we hebben in ieder geval onze vlucht naar Dhaka gehaald!

In Dhaka werden we direct enorm vriendelijk welkom geheten door de lokale security. Ze vroegen ons meteen wat wij als sportteam in Bangladesh kwamen doen en tegen welk lokaal team we moesten spelen.

Eenmaal door de security was het tijd om naar onze overnachtingsplaats te vertrekken. Wie dacht dat het verkeer in Delhi chaotisch was, heeft het verkeer in Dhaka nog niet gezien. Toch houdt iedere bestuurder rekening met elkaar en lijkt er een soort goed patroon in te zitten.

We sliepen in het huis van een bisschop. Het werd een kort nachtje, want vandaag ging onze wekker al om 4.45 uur om vroeg te vertrekken naar Chirirbandar. Tijdens de rit van negen uur was er gelukkig genoeg tijd om nog wat slaap in te halen. Daarnaast werd er fanatiek 30 Seconds en UNO gespeeld.

In Chirirbandar stelde een groot deel van het Leprosy-team zich aan ons voor en kregen we heerlijke patatjes als lunch.

Blijkbaar ging het nieuws dat we waren aangekomen snel door het dorp, want binnen de kortste keren stonden er tientallen mensen klaar om een praatje met ons te maken, maar nog belangrijker: om te voetballen!

Helaas verloren we de wedstrijd met 3-0, maar we maken ons op voor een snelle revanche!

Reacties op dit bericht

  1. Hoi,

    Wat fijn dat jullie goed zijn aangekomen. Wat een lange reis! Ik ben ook goed aangekomen in Italië. Ik lig nu heerlijk op een bedje op het strand. Leuk om met jullie mee te lezen.

    Liefs

    Door: Manouk Bleijenburg
    Aan: Jenita, Ruben, kenrick, luuk

    1 week geleden
  2. Hey Mathilde,

    Wat super dat jullie zijn aangekomen! Het zal wel een intense reis zijn geweest maar gelukkig is dat achter de rug. Ik bid voor jou en de rest van je groep! Ik ben net op New Wine en begin samen met Josianne vanavond te bidden voor de Kids. Je hoort nog van me!

    Door: Manuel
    Aan: Mathilde

    1 week geleden
  3. Joo Robin,

    3-0 verloren? Teleurstellend man. Maar aan jou zal het vast niet hebben gelegen hè? En anders is er ook voor jou vergeving.

    Fijn dat jullie goed zijn aangekomen! Het ziet eruit alsof jullie het gezellig hebben. Ik bid voor jou en je groep!

    Door: Manuel
    Aan: Robin

    1 week geleden
  4. Hey Ruben,

    Mooi dat jullie veilig zijn aangekomen! Volgende keer wat beter je best doen met voetballen. 3-0 is niet mooi.
    Veel zegen en plezier!

    Door: Manuel
    Aan: Ruben

    1 week geleden
  5. Hallo Robin, 3x is scheepsrecht. Heel veel plezier in Bangladesh.
    Maak er wat moois van.
    Groetjes, Roelie

    Door: Roelie de Jong
    Aan: Robin Veldman

    1 week geleden

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd.


0/280