Met de groep al in het vliegtuig nog twee dag verslagen van de laatste dag in Bolivia.
Het is maandag, de dag van vertrek, met dankbaarheid mogen we terugkijken op een succesvol project, we hebben vanmorgen eerst ontbeten in ons hotel voor een nacht.
Uit voorzorg zijn we gisteravond alvast naar Santa Cruz gereisd ondanks dat het slechts een uur afstand is. We willen zo weinig mogelijk verrassingen. Eerst natuurlijk afscheid genomen van de gemeenschap hier aan wie we zoveel te danken hebben. Leven in nederigheid is echt een mooi besef wat we hebben mogen leren op deze reis.
We hebben een prachtige avond gehad gisteren met nog één keer heerlijk Boliviaans eten. Een ding is zeker, dat kunnen ze hier wel.
Overigens een werklunch of iets dergelijks dat is echt onbestaanbaar hier, eten gaat niet samen met praten over werk of met een mobieltje op tafel, dat is “echt Dutch”
Na de boel verder ingepakt te hebben staan we nu op de luchthaven voor vertrek klaar, iedereen is ingecheckt, we bidden om een veilige reis terug naar huis en hopen jullie allemaal morgen weer in de armen te kunnen vallen.
Het was mooi, indrukwekkend, bijzonder en gaaf om zo te mogen dienen. En eerlijk is eerlijk, een goed bed waarderen we nu dubbel en een patatje mayo zou er best ingaan:)
Hoi lieve lieve mensen thuis!!
Gister was onze laatste volle dag in Bolivia aangebroken. We vertrokken vanuit Clara San Pedro rond 9 uur ’s ochtends richting Santa Cruz om daar onze laatste dag te spenderen. We hebben nog voor de laatste keer de mensen van de gemeenschap uitgezwaaid en nadat Sanne voor de allerlaatste keer uit de bus werd getrokken om 40 foto’s te make.n konden we echt gedag zeggen tegen ons vertrouwde plekje.
De rit richting Santa Cruz verliep zonder problemen en duurde ongeveer een uurtje. Bij aankomst werden we onderverdeeld in 2 en 3 persoonskamers. Vanaf ongeveer half 12 liepen we in kleine groepjes richting het centrum. Er was een prachtig plein waar het in het begin van de middag nog erg rustig was, in de avond leefde het pas echt op. We zijn langs verschillende winkeltjes en marktkraampjes gestruind om onze laatste Bolivianos uit te geven.
Om 4 uur gingen we met de hele groep koffie drinken, even napraten over de dag en veel lachen. Het hoogtepunt van de dag brak aan om half 7, we gingen heerlijk uiteten met uitzicht op de prachtige kerk midden in het centrum. Het eten was niet veel bijzonderder dan we gewend waren, maar nog steeds erg lekker.
Na een voor sommigen een emotioneel afscheid van onze tolken, de familie Sanchez en niet te vergeten onze grote held Timotheo, mochten we onze prachtige reis afsluiten op het dakterras van ons hotel.
Wij zijn ongelofelijk dankbaar dat wij deze reis mochten beleven, en dit was niet mogelijk geweest zonder jullie steun en sponsoring. We hebben een fantastische tijd gehad en kunnen niet wachten om jullie al onze verhalen te vertellen. Iedere dag weer zijn jullie reacties voorgelezen aan ons, we genieten van jullie medeleven en ze gaven ons iedere dag moed om door te gaan.
Ook zijn we super dankbaar voor onze geweldige groep, de samenhang binnen de groep heeft de reis echt gemaakt. Iedereen had zijn of haar eigen rol en talent. De reis heeft ons allemaal dichterbij elkaar gebracht, er was veel openheid over het geloof en nog vele andere dingen. Het was absoluut een ervaring om nooit meer te vergeten. We willen iedereen stuk voor stuk bedanken, jullie zijn geweldig mooie mensen en we hadden dit niet zonder jullie willen doen.
Op dit moment zitten we in de busjes richting het vliegveld, het einde is nu echt aangebroken, hopelijk over ongeveer 18 uur!!
Nogmaals heel erg bedankt, en veel liefs.
Kusjes, Sanne en Maerle
Reacties op dit bericht
-
Veilige vlucht naar Lelystad. Dank jullie wel voor het inkijkje dat jullie gaven van jullie prachtige werk in Bolivia.
-
Gezegende reis toegewenst, jullie verhalen hebben ons meegenomen in de verwondering én gaf kleur!! Super mooi.
Dankbaar met jullie mee.
-
Goede reis naar huis. Mooi en bijzonder dat jullie dit mee mochten maken, heel leerzaam en verbindend!
-
Prachtig, dat dit kon en geslaagd is. Veilige reis en behouden thuiskomst.
2 weken geleden