Een heuse halftime show waar de Fifa nog wat van kan leren, we nemen je mee...
Lieve lezers, vandaag een update met een sportief kantje.
Na een poging tot uitslapen tot 08.00 zit iedereen om 08.30 aan het ontbijt.
Vandaag staat er niet heel veel op de planning, behalve potten bakken en een zeer belangrijke wedstrijd.
Met bijna de helft van de groep zitten wij onder een boom potten te maken na een tutorial van de lokale bevolking te hebben gekregen. Per tweetal is een mooi kunstwerk gecreëerd. Ze grapten nog dat deze potten veel konden opleveren. #madebymzungu
De andere helft van de groep schrijft of complimentenboekjes, bereidt de act voor de bonte avond vanavond voor of maakt het logo op een klaslokaal.
Na de lunch starten we rustig op, wordt er nog even gerelaxt en een ieder treft zijn of haar eigen voorbereiding op de belangrijkste wedstrijd van het jaar.
Rond 14.30 wordt iedereen opgetrommeld door bondscoaches From the Block voor een warming up en dat de wedstrijd zowaar eerder gaat beginnen dan gepland.
Een beste meneer trekt zijn hele muziekinstallatie ergens vandaan en eenmaal op één lijn opgesteld met een kindje aan onze arm, zingen wij uit volle borst het Wilhelmus nadat het Malawiaanse volkslied de compound vulde.
De eerste helft waren wij veel aan de bal, maar hebben wij veel kansen gemist. Het eerste doelpunt van de wedstrijd was voor Malawi, daar bleef het echter bij door inmiddels oppermachtig Nederland met een sterke verdediging maar ook vooral een fantastische aanval. Sanne scoort voor het eerst voor Nederland, gevolgd door Maaike en Sara-Lin.
Al met al: de rust gaat in met 1-3 tussenstand. De halftime show wordt opgestart na een peptalk van Lori aan onze groep. Verschillende Nederlandse liedjes dreunen door de box heen: sni-sna-snappie, wij houden van oranje en stadskanaal werd geëerd.
Klaar voor de tweede helft! Noach heeft goed gekeept en echt een aantal ballen tegen kunnen houden. De bondscoaches hebben ons 10 minuten met 12 spelers in het veld gezet, maar nadat de teams weer gelijk verdeeld zijn, won onze aanval echt. Het ene doelpunt na de andere volgde: Zippora scoort, Nathan schiet een bal in de kruising wat sommigen van ons met Fifa nog nieteens gelukt is, gevolgd door topscoorder Zippora die kundig een bal tussen de palen weet te schieten. Elias komt in het veld en scoort direct!
Na een opfrisbeurt volgt het diner waarna wij ons klaarstomen voor de bonte avond!
De Flopper: gaat wederom naar Herald. Hij bleef op zoek naar zijn zus terwijl zij toch echt gewoon al in de fotoshootsetting stond. De Topper gaat naar Zippora, onze topscoorder!
Reacties op dit bericht
-
Dag Hanna, Rebekka,Tamar, Zippora en allemaal,
Mooie groepsfoto! Heel goed wat we lazen over jullie ! Dat jullie de komende paar dagen nog veel mogen delen met de mensen uit Malawi en met elkaar als Ws groep.
Alvast een goede terugreis! Hartelijke groeten Jaco en Jennie Dalm -
lieve Gerard
hier het laatste berichtje denk ik ik hoop dat het dak er op zit en dat je geniet , afgezien van de lichamelijke gebreken wij zijn benieuwd, en benieuwd naar jou verhalen wat hebben jullie met zijn allen weer fantastisch werk neer gezet -
wij wensen jullie een veilige terug reis
liefs papa en mama
gerard wij zien jou in utrecht -
Lieve Roos,
Wat een ontzettend gaaf avontuur!
En wat gaat de tijd snel. Nog maar een paar dagen. Geniet er nog even van en maak mooie herinneringen!
Alvast een goede terugreis en tot vrijdag!We love you! ❤️
Dikke knuffel van “the Maatman family – team De Meern” -
Heee Lys,
Geniet nog van je laatste dagen, en een goeie terugreis. Tot vrijdag
Aan: Hanna, Rebekka, Tamar en Zippora en de hele groep
3 dagen geleden