Bedessa, we zijn onderweg!

🇪🇹ET126

In Utrecht kleurde het rood/groen vandaag. Waarom? ET126 is er klaar voor!

Om 12.30 liep de Kiss en Ride in Utrecht langzaam vol met Servants. De dresscode was rood/groen. Een gestroomlijnde check van paspoorten/bagage en documenten maakte dat alles ruim op tijd klaar was. Eén iemand twijfelde nog om weer om te draaien naar huis, maar verstoppen in de kofferbak hielp niet. Hoofdleider Gertjan verzamelde de hele groep en sprak bemoedigende woorden en een waardevol gebed uit over deze reis. We komen eraan, Bedessa! Maar nu eerst op naar Brussel.

Reacties op dit bericht

  1. Lieve, lieve Dione,
    Meerdere keren per dag aan het kijken of er mooie foto’s van jullie zijn. Zooo benieuwd!! Je geniet volop, dat weet ik zeker!! Altijd al gezegd dat je vrijwilligerswerk wilt doen in het buitenland en nu ben je in Afrika. Ik krijg er tranen van.

    Liefs,
    Mem

    Door: Monique van der Veen
    Aan: Dione

    2 weken geleden
  2. Hé Lieverd,

    Ik hoop dat het daar goed gaat, want er staan nog steeds geen foto’s, dat internet duurt wel lang Hahahahah.
    Hier is het heel rustig echt niks te doen op werk.
    Ik kan niet wachten tot je terug bent, hou van jou!

    – Timo

    Door: Timo de Leeuw
    Aan: Anouk

    2 weken geleden
  3. Heyy Broerkes en Lisanne,

    Ik hoapje dat it goed giet. It is no wol in bietsje saai sûnder jim, mar ik bin benijd nei de ferhalen.

    Groetnis jim leafe suske en ek fan Golda

    Door: Debora van der Boon
    Aan: Douwe, Christiaan, Lisanne, Daniël

    2 weken geleden
  4. Lieve opa, succes met werken. Je moet goed je best doen. Wij gaan jou heel lang missen. Wij hebben onszelf getekend op behang.
    Opa wil je veel foto’s sturen.
    Een harde zwaai van Olivia, een dikke kroel van Naomi, een harde kroel van Maeve en een kus van Kar en dikke knuffel van

    Door: Maeve, Naomi, Maeve
    Aan: Gertjan

    2 weken geleden
  5. Hallo lieve Lenneke
    Hoe is het daar. Nog geen foto’s gezien. Jullie zullen wel geen internet hebben. Gisteren met de bouw begonnen Dat jij dit vrijwilligerswerk doet ontroert mij diep. Ik heb respect voor jullie allemaal. Ik kijk uit naar jou terugkomst met allerlei verhalen.

    Door: Petra
    Aan: Lenneke

    2 weken geleden

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd.


0/280