Hallo dan!
Het lukte gisteren niet, dus vandaag een nieuwe update.
We zouden om 10 uur naar de kerk gaan vanmorgen, kwamen ze vertellen dat het 9 uur moest zijn. Zojuist gehoord toch weer 10 uur, dus proberen nog even berichtje te versturen.
Gisterenmorgen een halve dag gebouwd en veel met beton bezig geweest. Dwarsbalken gestort van de tweede woning, alle kolommen zijn klaar en maandag beginnen we met het opmetselen van de tweede laag blokken tot de dakconstructie.
We hebben gisteren gewerkt omdat we volgende week een bouwdag minder hebben.
In de middag een fantastische tocht door de jungle naar een heuveltop gemaakt en genoten van het fantastische uitzicht. Hoe mooi is Gods schepping!
Na frietjes! als avondeten hebben we de dag afgesloten met een geweldig spel van Sander en Tim, geholpen door de lieftallige assistente Jade.
Groet!
Theo
Reacties op dit bericht
-
Nu jullie alweer een week weg zijn zullen wij ook maar eens een groet naar jullie sturen. Zo te zien doen jullie allemaal vreselijk je best want de bouw loopt echt goed. We missen jullie wel erg hoor!
-
Karel en Teije, ik had t beloofd: speciaal voor jullie de groetjes van Wij van Vuren! Succes daar! Plezier met onze familie, ze zijn met velen; jullie zijn soort van omsingeld… Heel veel plezier en genieten met elkaar!
-
Fee, focus he, tijdens het bouwen. Anders lukt je geitenhok later niet. En ja, ik weet het: All Diva’s Have Distractions. Maar jij kan dit! Je bent net zo’n ster als ik; we hebben tenslotte dezelfde duim, he! You’ve got this, girllll!
-
Fee, Fee, Fee!!! ‘s avonds voor het slapen gaan, kijk ik naar dezelfde duim! Love you!
-
Hoi Thijs,
Wat hebben jullie al veel gedaan de 1e week. Jullie zijn goed bezig allemaal! Leuk dat we je af en toe op een foto of filmpje zien. Wij vermaken ons prima, maar missen je wel hoor!
Succes voor de 2e week, zet hem op! Dikke knuffel van ons
Aan: groet voor Marien, Leanne en Jade
2 dagen geleden