Hallo dan!
Het lukte gisteren niet, dus vandaag een nieuwe update.
We zouden om 10 uur naar de kerk gaan vanmorgen, kwamen ze vertellen dat het 9 uur moest zijn. Zojuist gehoord toch weer 10 uur, dus proberen nog even berichtje te versturen.
Gisterenmorgen een halve dag gebouwd en veel met beton bezig geweest. Dwarsbalken gestort van de tweede woning, alle kolommen zijn klaar en maandag beginnen we met het opmetselen van de tweede laag blokken tot de dakconstructie.
We hebben gisteren gewerkt omdat we volgende week een bouwdag minder hebben.
In de middag een fantastische tocht door de jungle naar een heuveltop gemaakt en genoten van het fantastische uitzicht. Hoe mooi is Gods schepping!
Na frietjes! als avondeten hebben we de dag afgesloten met een geweldig spel van Sander en Tim, geholpen door de lieftallige assistente Jade.
Groet!
Theo
Reacties op dit bericht
-
Hee Mirthe! ๐ Je straalt echt op de foto! En zo te zien ben je ook nog een geboren metselaar ๐งฑ๐ Wat leuk om jullie zo bezig te zien! Geniet volop van jullie mooie avontuur in Ghana en maak mooie herinneringen. Doe Arjan de groetjes! Gods zegen voor de hele groep!
Liefs Gera
-
Ik vind het zo leuk om jullie te volgen, super hoe goed jullie werken! Hartelijke groetjes uit Houten!
-
Wat een toppers zijn jullie! Echt goed bezig en respect dat jullie je zo inzetten voor anderen! โค๏ธ Heel veel succes nog en niet vergeten ook plezier te maken hรจ ๐
Dikke knuffel van Rebecca ๐ -
Heee saar!! 19 september is trouwens het feestje van Ries dus hopelijk ben je er dan ook bij!
Groetjes Isabella en ries
-
Lieve Hannelore, je zaterdag kon zeker niet meer stuk: frietjes!! Gaat het goed met bouwen, al een paar handschoenen versleten zeker onderhand? Hier gaat het ook goed hoor: vorige week met Lidewij en kids dagje Lek, vandaag Cas weer naar kazerne. Veel liefs en knuffels van ons
Aan: Mirthe van Luijk
2 dagen geleden