Vanochtend hebben wij onze eerste kerkdienst in Rwanda meegemaakt. Daarnaast hebben we vrije tijd gehad, heeft een groot deel van de groep een hike gedaan en een muzikaal avondprogramma gehad.
Met een zachte goedemorgen werden we vanmorgen wakker gemaakt door Janna. Het is weekend dus ook vandaag mochten we “uitslapen” tot half 7. Veel mensen zijn al zo gewend aan het ritme van 6 uur dat ze al wakker lagen in hun stapelbed of zelfs al buiten liepen. Het ontbijt beloofde al veel goeds voor de dag: er waren wafels!
Vanmorgen stond de kerk op het programma. Mirthe en Rhodé gingen samen met Marie-Louise in de auto alvast vooruit, we pasten namelijk niet met zijn allen in de bus. Het was een lange zit, de dienst duurde van 9 tot half 1, maar wel erg leuk. Maaike had natuurlijk het geluk dat ze als hoofdleider uit de groep werd gehaald en op een speciale stoel op het podium werd gezet. Dat was genieten, vooral voor ons als groep. Na verschillende optredens van de koren (en ons loepzuivere World Servants koor) begon het echte feest: zelfs Lucas waagde zich aan een dansje. Tijdens de busrit terug werd het feestje nog even doorgezet.
De lunch was opnieuw vol lekkers: aardappels, pasta en salade. Floortje, Thirsa en Mieke waren ondertussen al vertrokken naar hun Compassion project elders in Rwanda, de rest van de groep had de middag vrij. Lekker even liggen in het gras, bijschrijven van de dagboekjes en vooral even een goed middagdutje. Janna haar snoepjestrommel kwam tevoorschijn en werd doorgegeven, er kwam zelfs chocola voorbij. Nancy, een van de dochters van de pastor, had aangeboden om een hike te begeleiden dus een groot deel van de groep deed nog een lekkere wandeling voordat we gingen eten.
De avond was opnieuw vol zang en dans: Naëmi en Bram gaven ons zangles waarbij we een barbershop liedje driestemmig leerde zingen. We hadden genoeg tijd om ook nog Bram zijn favoriete kinderliedje te leren met de daarbij behorende line dance. Billy de Kip zullen we niet snel vergeten. De liedjes werden tijdens het tandenpoetsen en handen wassen nog even een laatste keer geoefend. Wij duiken ons bedje in, slaap lekker allemaal.
Reacties op dit bericht
-
Hee toppers! Laurens, zag ik daar nou soepele heupjes in de video van de kerkdienst?! Goed bezig hoor. En Lindelotte, heb je al een oppas-geit gevonden, hoe heette die nou… Gerrie? Ik hoop dat jullie t enorm naar je zin hebben, maar komt vast goed met jullie. Liefs van Simone
-
Rozan! Jij ook hier! Wat word ik altijd blij om jouw lach te zien op de foto’s! Lang geleden dat we hebben gesproken maar dat stuk van dat roastlied weet ik nog uit mijn hoofd. Daarover gesproken, heb je al Rwandese kinderen laten huilen? Grapje hoor, geniet lekker! Groetjes!
-
Hé Mirte
Ben wel jaloers dat ik nooit heb meegedaan met zo’n project.
Vandaag was het mooi weer en zijn we met Daan, Lotte en Janne Marit naar de papiermolen geweest.
Morgen gaan papa en ik een nachtje weg. We weten nog niet waar naar toe 🤣
Liefs mama -
Hoi Tobin, wat superleuk om te lezen en zien hoe je aan het genieten bent daar! Als rond razende roving reporter, zingend, dansend, spelend, bouwend… Samen met de groep en de locals. En steeds met een brede lach op je gezicht. Nog heel veel plezier de komende week!!
-
Ha Rozan, wat leuk om jullie te volgen! En wat een ervaring en indrukken weer.
Mooi dat jullie je inzetten hier!
Nog een goede tijd!
Liefs van Kees, Driesje, Jesse en Esther
Aan: Laurens en Lindelotte
2 weken geleden