We praten jullie graag bij over de stand van zaken en hoe de komende dagen er voor ons uit zullen zien.
Wat fijn om te merken hoe jullie met ons meeleven en ons meenemen in jullie gebeden. Op dit moment hebben we het na omstandigheden fijn en goed met elkaar. Zo was er vandaag de mogelijkheid om met elkaar naar een zwembad te gaan in de buurt. Er werd gezwommen, een balletje hoog gehouden en genoten van de verse watermeloenen die eerder die middag op de markt zijn gekocht.
Vandaag hebben we te horen gekregen dat we maandag vertrekken voor twee dagen safari. Deze stond eigelijk gepland aan het eind van ons project, maar hebben we naar voren kunnen schuiven. Een moment om met elkaar positieve herinnering te maken. Later die week zal de deelneemster richting Nederland vertekken onder begeleiding van een van onze leiders, zodat zij thuis de rust en zorg kan krijgen die zij op dit moment nodig heeft.
Wat goed is om te weten, de school in Kanolo wordt door de gemeenschap afgebouwd. Tijdens ons afscheid waren er al mannen bezig om de bouw weer op te pakken. Wat hadden we dit graag samen met met hen gedaan! Ondanks dat dit niet meer lukt is het fijn om onze reis te vervolgen in de wetenschap dat het lokaal snel af zal zijn en dat er voor veel kinderen een plek zal zijn om weer onderwijs te volgen. Door wat er is gebeurd voelt het voor een groot deel van de groep niet goed om terug te gaan, daarom hebben wij de keuze gemaakt om niet meer terug te keren naar Kanolo.
Maandag zal er weer een reisdag op de planning staan richting onze safari. Hoe de dagen er daarna uit gaan zien is voor ons ook nog niet helemaal duidelijk/nader te bepalen.
We hopen ons op andere manieren dienstbaar op te kunnen stellen. Samen met World Servants en de partnerorganisatie zijn we de mogelijkheden aan het inventariseren.
Morgen is het zondag en zullen we een kerkdienst bijwonen op het terein van onze partnerorganisatie. Daar kijken we erg naar uit!
Reacties op dit bericht
-
We blijven voor jullie als groep bidden. Voor wijsheid, bescherming en Zijn vrede.
-
Lieve Myrth, Tirs, Jas & Jaïr,
We zijn erg geschrokken van wat er gebeurd is.
We hopen dat jullie toch nog een fijne tijd mogen hebben en ergens anders kunnen helpen.
Nu eerst op safari, gaaf! Vergeet de verrekijker niet! 😉
Dikke knuffel uit Portugal! ❤️🙏🏼 -
Hee lieve allemaal,
Wat naar om te horen wat er gebeurd is. We denken aan jullie en bidden voor jullie. We hopen dat jullie daar ondanks alles een mooie tijd met elkaar hebben!
Liefs Floortje en Imke
Ps: Ik hou van je David, groetjes Floor -
Houd goede moed met zijn allen! Geniet van de safari ( is echt fantastisch) en geniet van jullie reis samen. Dit bindt jullie enorm aan elkaar! Zorg voor elkaar en maak er nog iets moois van. Wij blijven bidden voor iedereen.
-
Een bijzondere dag vandaag. Op zoek maar The big vife. Geniet met elkaar.
2 weken geleden