Een dagje op en rondom de compound
Even wennen weer, want om 06.00 mocht iedereen opstaan. De een stond weer wat gemakkelijker op dan de ander, maar tijdig beginnen we aan de GMG.
Na het ontbijt verspreidt de groep zich over de verschillende plekken rond de bouwplaats.
Het kinderprogramma werd gegeven over Jona en de vis, door Hannah, Lotte, Harma, Jeftha en Lizette. Mooie knutselwerkjes werden gemaakt.
Onder leiding van onze mascotte Rob, begon de lifeskills met Sarah, Olivia, Lana, Fieke, Ruben en Floris. Het thema: You are special. Persoonlijke verhalen werden gedeeld vanuit de locale jeugd, indrukwekkende onderwerpen waren bijvoorbeeld kinderhuwelijk, tienerzwangerschappen, maar ook verhalen uit Nederland.
Op de bouw is gestart met stucen. Zo lukte het kantoor en het voorportaal; en is een begin gemaakt aan een van de lokalen. Vandaag was het even zoeken naar werk, maar uiteindelijk heeft iedereen wel de handen uit de mouwen kunnen steken op de een of andere manier. Kijk gerust naar onze vlog!
De eerste huisbezoeken zijn gedaan, vele pannenkoeken zijn gebakken waarbij een paar pannenkoeken iets donkerder waren dan gewenst of wegvlogen door de wind. Wij kregen daarna zoete aardappels en een kip aangeboden. De bewoners vonden het speciaal dat wij op bezoek kwamen, en wij ook.
Ook is een groepje op bezoek geweest bij een oma met haar kleinkinderen, van wie de ouders niet meer in beeld waren.
Rob en Gerard zijn even oud geschat: 35 jaar. Voor Rob een meevaller en voor Gerard, tja, zeg t maar.
Een groep van ons is voor het cultuurdoel op het land gaan werken. Ze zijn naar een boerderij geweest waar zij zich nuttig hebben gemaakt. Het land is bewerkt, maïskorrels zijn van de kolven afgehaald. Bij een beekje zijn tomatenplanten bewaterd. Lekker bezig dus!
Na het diner, waar iedereen weer samen zit, reiken we de topper en de flopper natuurlijk uit.
De flopper gaat naar Lukas, voor de capriolen op de rug van Jorian.
De topper gaat naar Tamar voor het zijn van een superdagleiding! Jan is uit de brand geholpen.
Het avondprogramma is gevuld door Tamar en Rebecca, waarin een spelshow werd gegeven over 8 rondes: de dolle dienaar spelshow. Alle Servants hebben fanatiek gewerkt vanavond. Willemijn heeft stukken kaas en worst meegesmokkeld vanuit Nederland, wat heel hartelijk in ontvangst is genomen. Een hapje Nederland was heel fijn!
Welterusten!
Reacties op dit bericht
-
Zoooo lekker bezig hoor in t filmpje!! Topperrr.
Wij deden vandaag een bungee jump swing, aan het eind van een zipline tour. Heb nu nog keelpijn van het gillen, was wel leuk hhahaha.
Ennn broo we hebben vandaag eindelijk een warme douche en een spiegel hihi. Succes deze week xx -
Hey Floris,
Super @om middels de filmpjes te zien wat jullie aan het doen zijn
Als ik het bericht lees, zie ik dat jij boeiende gesprekken hebt gevoerd.
Kun jij nu ook al een beetje stuccrn.
Altijd handig je kunt daar mooi oefenen. -
Ha Ly, wat sta je goed op de film🤩, superleuk om mee te lezen en mee te kijken. Moest denken aan: 1 voor 1, steen voor steen, muren deuren en ramen. Samen.
Succes en veel plezier. Tante is trots. Liefs tante Jo -
Heee Lysanne!!
Wat ben je lekker bezig meid🫶🏼 Heerlijk om je Lysanne dansje even te zien hihi:) We missen je op vakantie en hopen dat je daar een leuke en mooie tijd hebt, we kijken uit naar je verhalen! Wij gaan zo lekker onze heupjes schudden op een Italiaans feest🕺🏼Liefss -
Lief Lysje kattenpiesje,
We hebben je filmpje gezien en we herkennen je bijna niet meer! Daar sta je als volleerd bouwvakker met een troffel een muurtje te metselen! Weet je hoe goed dit op je CV staat?? Je kàn nog switchen van opleiding.
Koes van Moes
Aan: Lidia
1 week geleden