Luwero feels like home

🇺🇬UG126

Wat hebben we heerlijk geslapen vannacht! Na een goede nacht in ons hotel en een overdadig ontbijt zijn we vol nieuwe energie in de bus gesprongen naar Luwero!

Dat is namelijk de plek waar wij de komende 3 weken verblijven! Onderweg hebben wij ons vergaapt aan het prachtige Oegandese landschap wat aan ons voorbijtrok. Prachtige vergezichten, wonderlijke taferelen die we tegenkomen op de weg en schitterende mensen die bezig zijn met hun dagelijkse werkzaamheden.

Na een relatief korte rit zijn we in ons hostel aangekomen! De kamers zijn ingericht en we hebben allemaal ons plekje wel gevonden.

Vanmiddag zijn we met z’n allen naar ons project in Lukomera geweest! Daar werden we door alle kinderen, leerkrachten en het bestuur feestelijk ontvangen met zang en dans! Het is geweldig om elkaar na al die tijd te mogen ontmoeten en dat we met elkaar aan deze school verder mogen bouwen!

‘s Avonds hebben genoten van een heerlijke maaltijd! De rest van de avond hebben we spelletjes met elkaar gespeeld, lekker even niks gedaan of wat rondgewandeld op onze compound! We hebben de dag net met elkaar afgesloten met een prachtige avondsluiting waarbij we even heerlijk met elkaar gezongen hebben!

Morgen gaat het project echt beginnen! We gaan starten op de bouw! Verder staat er morgen een Q&A met Charles op het programma om te ontdekken waarom dit project zo belangrijk is en wat voor impact het zal gaan maken.

Vanaf nu proberen we om de dag een nieuwsbericht te plaatsen!

Bedankt voor alle lieve berichten! We genieten er van als ze worden voorgelezen! Jullie krijgen allemaal de groeten terug!

Reacties op dit bericht

  1. Hee meiss, hopelijk heb jij het heel erg naar de zin! Heel veel succes met de bouw. Ik ben knetter trots op jou! Hier in Hijken gaat alles rustig, gisteren (23-7) is een collega van Ieper langs geweest. Het huis van Patrick wordt ook al super mooi gevuld met meubels. Love u❤️

    Door: Renee Baas
    Aan: Rosemarijn Drent

    3 dagen geleden
  2. Heee toppertjess❤
    Ghana gang!
    Wat heb ik een ontiegelijke fomo als ik dit zo zie..
    Wat ziet het er weer ontzettend gaaf uit!
    Ik hoop en bid voor jullie dat je een fantastische reis mogen maken, en veel mooie en leuke herinneringen samen met z’n allen mogen hebben!

    Liefs Linsy

    Door: Linsy Wisse
    3 dagen geleden
  3. Hey Woutii! Leuk om zonet even je stem te horen en te horen dat het goed gaat!
    Wij zijn vandaag in Duitsland aangekomen. Mooi huis hiero met twee verdiepingen en een groot terras. Nu lekker genieten en de omgeving verkennen. Temperatuur tussen de 25 en 30 graden. Doei 👋

    Door: Martin
    Aan: Wouter

    3 dagen geleden
  4. Ooooh wat maakte mijn moederhart een sprongetje om even je stem te horen! Zo fijn dat we even konden bijpraten over oma. Bastiaan heeft vanavond broodje hamburger gemaakt. Is goed gelukt. Voor mij is het hier wel beetje zoeken met mijn dieet, maar gaat goed komen.

    Door: Rianne Wassens-Taal
    Aan: Wouter wassens

    3 dagen geleden
  5. Oh en nog iets: we waren net weg gereden naar Duitsland, belde Arjan van der Veen. Ze wilden de nieuwe pomp komen plaatsen. Maar ja dat gaat nu net niet. Had wel goed uitgekomen anders. Dus zodra we thuis zijn, ga ik dat gelijk regelen. Nou je bent weer helemaal op de hoogte! 😘

    Door: Rianne Wassens-Taal
    Aan: Wouter Wassens

    3 dagen geleden

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd.


0/280