Luwero feels like home

🇺🇬UG126

Wat hebben we heerlijk geslapen vannacht! Na een goede nacht in ons hotel en een overdadig ontbijt zijn we vol nieuwe energie in de bus gesprongen naar Luwero!

Dat is namelijk de plek waar wij de komende 3 weken verblijven! Onderweg hebben wij ons vergaapt aan het prachtige Oegandese landschap wat aan ons voorbijtrok. Prachtige vergezichten, wonderlijke taferelen die we tegenkomen op de weg en schitterende mensen die bezig zijn met hun dagelijkse werkzaamheden.

Na een relatief korte rit zijn we in ons hostel aangekomen! De kamers zijn ingericht en we hebben allemaal ons plekje wel gevonden.

Vanmiddag zijn we met z’n allen naar ons project in Lukomera geweest! Daar werden we door alle kinderen, leerkrachten en het bestuur feestelijk ontvangen met zang en dans! Het is geweldig om elkaar na al die tijd te mogen ontmoeten en dat we met elkaar aan deze school verder mogen bouwen!

‘s Avonds hebben genoten van een heerlijke maaltijd! De rest van de avond hebben we spelletjes met elkaar gespeeld, lekker even niks gedaan of wat rondgewandeld op onze compound! We hebben de dag net met elkaar afgesloten met een prachtige avondsluiting waarbij we even heerlijk met elkaar gezongen hebben!

Morgen gaat het project echt beginnen! We gaan starten op de bouw! Verder staat er morgen een Q&A met Charles op het programma om te ontdekken waarom dit project zo belangrijk is en wat voor impact het zal gaan maken.

Vanaf nu proberen we om de dag een nieuwsbericht te plaatsen!

Bedankt voor alle lieve berichten! We genieten er van als ze worden voorgelezen! Jullie krijgen allemaal de groeten terug!

Reacties op dit bericht

  1. Hoi Olav,
    Fijn dat het nu echt gaat beginnen na zo’n lange reis. Het ziet er fantastisch uit daar en weer zo’n mooi ontvangst. We wensen jou heel veel genieten toe.

    Liefs pap en mam.

    PS Ook Mette heel veel genieten gewenst

    Door: Arnoud
    Aan: Olav

    5 dagen geleden
  2. Wat leuk om al die foto’s te zien! Heel veel succes op de bouw, ben benieuwd naar het resultaat en al de verhalen☺️ Groetjes vanuit Drenthe🐑

    Door: Thijmen en Elisa
    Aan: Tosca

    5 dagen geleden
  3. Hé leave Hanna, moai dat jim no te plak binne yn Oeganda! Sa te sjen is it dêr better waar as hjirre 🙂 Wy hjoed wat wetter hoan. Genietsje der fan mei al it moais om dy hinne, en tink mar net tefolle oan ús.
    Leafs fan thús!

    Door: Hanna har gesin
    Aan: Hanna

    5 dagen geleden
  4. Ha zusje, succes daarzo he en als je aan het einde van je werkvakantie een ervaren klusser ben kom je hier nog maar eens helpen 😉

    Door: Pieter
    Aan: Amandje

    5 dagen geleden
  5. Hey lieve Jasper,
    Wat een mooie foto’s maak je! Zo kan iedereen meegenieten van jullie reis. Natuurlijk moet je niet vergeten te bouwen 😉. Geniet van alles en ga met God en Hij zal met je zijn.
    Liefs Mama

    Door: Mama
    5 dagen geleden

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd.


0/280