Nathan is jarig! 🥳

🇺🇬UG126

Vandaag is onze Nathan 25 jaar geworden! Vanochtend is hij door het leidersteam wakker gezongen. We verwachten een hele hoop felicitaties in de reacties! Vanavond komt er een nieuwe update van ons project.

Reacties op dit bericht

  1. Heee lieve Jap!!

    Zo te zien is het flink genieten daar!! De foto’s zijn weer prachtig! Heeeeeeeul veel plezier, maar dat komt 100% goed

    Liefs!!

    (Ah en bedankt voor de felicitatie, lief dat je daar je groetjes terug tijd aan besteed, schatje ben je! Jij ook bijna jarig, woo!)

    Door: Myrthe Griffioen
    Aan: Jasper brouwer

    2 dagen geleden
  2. Ha Nathan, wat bijzonder om zo je verjaardag te mogen vieren! Van harte gefeliciteerd en een superfijne dag en Gods zegen voor je nieuwe levensjaar gewenst!🥳 Hou je de hele dag je feestmuts op? 😁
    groetjes van Géline, de moeder van Henrieke

    Door: Géline Pruim
    Aan: Nathan

    2 dagen geleden
  3. Dag Nathan,
    Proficiat met je 25e verjaardag. Maak er wat moois van met je tijdelijke familie in Oeganda.

    Door: Rien Melis
    Aan: Nathan

    2 dagen geleden
  4. van harte gefeliciteerd en een mooie dag

    Door: ina
    2 dagen geleden
  5. Hi Nathan,

    Van harte gefeliciteerd met je verjaardag 🥳, maak er een mooie dag van. Groetjes Monique (moeder van Jasper)

    Door: Monique Brouwer
    2 dagen geleden

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd.


0/280