Nieuw toestel voor onze vlucht naar Bolivia

🇧🇴BO126

Een mooi en gezegend vertrek vanuit Lelystad, soepel proces op Schiphol met goede sfeer en in Madrid wat strubbelingen, nu over naar een vervangend toestel

En we zijn vertrokken, reis naar Schiphol, incheck aldaar ging soepeltjes en we hebben een tussenlanding gemaakt in Madrid voor de transfer. De groep is nog klaarwakker en vol adrenaline.

Op Madrid maken we wel wat tegenslag mee, de rijen voor de grenspassage internationaal het Schengengebied uit waren erg lang en de aansluiting kwam wel in het gedrang.

Uiteindelijk vertrokken met een vertraging en na een goed uurtje in de vlucht helaas weer retour naar Madrid vanwege technische oorzaak.

Hier veilig geland, we gaan wisselen van vliegtuig en dan opnieuw op weg naar Bolivia.

Niet leuk natuurlijk maar de groep is er relaxed onder en wij als leiding ook. Wel hopen we snel te kunnen slapen.

Voor nu gaan we uit van een hernieuwd vertrek rond 04:30u tot 05:00u Nederlandse tijd, dat blijft altijd wat koffiedik kijken.

Reacties op dit bericht

  1. Succes en sterkte! Ik zie dat jullie pas om 0700 vertrekken!

    Door: Peter
    2 weken geleden

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd.


0/280