Dinsdag was onze laatste dag op de bouw en ook de dag waarop we het laatste kinderprogramma draaiden.
Om 14:00 Afrikaanse tijd stond de afscheidsceremonie gepland. Verschillende mensen uit de communitie en van de partnerorganisatie deden een woordje. We hebben samen gedanst, gezongen en gelachen. Het was een prachtig afscheid. Als kers op de taart kreeg Oane een taart ;). Die hebben we later die middag met elkaar opgegeten.
In de avond aten we samen met de vrouwen van de keuken en de mensen van de partnerorganisatie. We hebben hun bedankt voor al hun hulp tijdens deze reis.
’s Avonds werden de meeste tassen al ingepakt zodat we die ochtend vroeg konden vertekken.
Woensdagochtend vertrokken we vroeg in de bus vanaf onze accomodatie. Rond 21:00 kwamen we aan in ons verblijf in Malawi. Hier zullen we één volledige dag verblijven, om daarna op vrijdag richting het vliegveld te vertekken.
Reacties op dit bericht
-
Wat fijn dat jullie project toch een positieve wending kreeg, da’s zegen! De tijd vliegt en voor je het weet vliegen jullie terug…vaya con Díos!
-
Hey Björn
Groen staat je goed😀
Fijn te zien en te horen dat het goed gaat!
Denk aan jou en de denk wel pittige reis terug
Succes en geniet er nog van.
Heb je streaks bij gehouden dus komt helemaal goed.
Je oude man -
Toppers!
Wat hebben jullie veel meegemaakt!
We wensen jullie een heel goede terugreis. Ook de terugweg reist Hij mee!
Tot snel!
En voor wie het aangaat: Be nice, be Rise… -
Heey Samuel,
Het is genieten om jou op foto’s voorbij te zien komen. Wat zal het voor jou speciaal zijn geweest om in Zambia, in Afrika te zijn. Een goede veilige reis en ik zie uit naar jou! Liefs mama en van Nico -
Alweer bijna het einde van jullie reis. Wat een unieke ervaring. Leuk om zo jullie te volgen Tirsa en Jaïr. En Tirsa wat heb je een leuke jurk gescoord!
Groetjes van je tante
4 dagen geleden