Ready for take-off

🇺🇬UG126

Nog heel even en dan vliegen we terug naar Brussel! Na 3 weken komt er dan toch echt een einde aan ons project 😢

Gisteren zijn we al aangekomen in Entebbe! ‘s Middags hebben we een heerlijke boottocht gehad over Lake Victoria waar we met de zonsondergang de Evenaar hebben bezocht!

Vanochtend hebben we een geweldige kerkdienst gehad bij Watoto Church in Kampala! Daarna hebben we nog even de nodige souvenirs ingeslagen en genoten van een kleine cola!

Inmiddels zijn we op het vliegveld! Alles en iedereen is ingecheckt en de laatste complimentenboekjes worden geschreven! Ook wordt de laatste hand gelegd aan de allerlaatste Weekvlog! Deze komt nog jullie kant op, maar dan zijn we waarschijnlijk al de Nederlandse grens over!

Reacties op dit bericht

  1. Lieve Lisa en alle anderen, wens en bid voor jullie een veilige terugreis !
    Groet Ankie

    Door: Ankie Haan
    Aan: Lisa Haan

    3 weken geleden
  2. goeie reis Anna. We zien je morgen We bidden voor een veilige en rustige reis

    Door: Tom en Wilma Verhoef
    Aan: Anna Verhoef

    3 weken geleden
  3. Lieve Fred, Olav en iedereen !! Aan alle goeds komt een eind. Ben zo benieuwd naar je verhalen! Ik wens jullie een goede terugreis en tot morgen! Ik Kan niet wachten 🤪dikke kus ❤️❤️ Jol

    Door: Jolanda
    Aan: Mette

    3 weken geleden
  4. Hey Olav en Mette, we wensen jullie en de hele groep een behouden terugreis. We zien jullie morgen en verlangen naar jullie verhalen. Een goede nachtrust in het vliegtuig.
    liefs, Arnoud en Gerda

    Door: Arnoud
    Aan: Olav en Mette

    3 weken geleden
  5. Goede reis Martjan! Tot morgen

    Door: Annemarie en Ton
    Aan: Martjan

    3 weken geleden

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd.


0/280