Een dag zonder haast, met goede gesprekken, vrije tijd, een indrukwekkend bezoek én weer héél veel lekker eten.
Dagverslag zaterdag
Vandaag mochten we uitslapen, maar door het gesnurk in de vrouwenzaal is dat helaas niet echt gelukt.
Het was vandaag een rustige dag. We begonnen met een ontspannen ontbijt, dat wederom werd geopend door Esther, omdat zij vandaag weer dagleider was. Na het ontbijt kreeg iedereen de kans om de laatste spullen in te pakken voordat we naar het communitycentrum gingen. Daar hadden we verdiepende GMG-gesprekken.
Daarna was het tijd voor vrije tijd. Er werd gezwommen, paardgereden, gekletst, spelletjes gespeeld en bloempotten omgeschoten met een voetbal.
Vervolgens was het lunchtijd. We genoten van een heerlijke barbecue. Na de lunch vertelden de ouders van Daniël over de geschiedenis van BEM. Dat was een heel mooi en bijzonder verhaal.
Daarna introduceerden Naomi en Naomi het spel Gatcha. Vervolgens hadden we tot 16.45 uur opnieuw vrije tijd. Tijdens deze vrije tijd ging een groepje naar een achterstandswijk. Dat was erg indrukwekkend.
Daarna gingen we met z’n allen naar een ijssalon, waar we konden kiezen uit (veel te veel) soorten ijs, koffie, milkshakes of açaí. Sommigen hadden iets te veel genomen. Vrolijk zingend in de bus gingen we weer terug naar huis, waar om 19.30 uur een Braziliaans bittergarnituur op ons stond te wachten. Dat was ons “avondeten”. Daarna hadden we een vrije avond.
Welterusten allemaal!
Thirza
Bijgevoegd ook enkele fotos van vrijdag nog!
Reacties op dit bericht
-
Lieve Ingeborg,
Wat leuk om je zo op de foto’s te zien! Zo te lezen doen jullie daar erg veel. Het ziet er mooi uit daar! Trots op jou❤️
Heel veel plezier en succes nog.
Liefs,
Jessica -
Lieve BR125 strijders,
Wat mega leuk al jullie updates te lezen en foto’s te zien! 🤩 Super gaaf om te zien waar jullie nu mee bezig zijn en hoeveel er al is veranderd sinds vorig jaar.
Geniet van al het moois wat jullie daar meemaken en Gods zegen! 🧡
Liefs van Dana -
Hee lieve Rosalie,
Wat gaaf om je updates te lezen en foto’s te zien! Heb je al een paar x gespot en volgensmij heb je het wel naar je zin ;)). Ben benieuwd naar al je verhalen wanneer je terug bent! Geniet nog van al het moois wat je mee gaat maken en Gods zegen!💗
Knuffel, Dana -
Lieve Daniela, we volgen alle foto’s op de voet! De zusjes speuren elke foto af en juichen al als ze alleen je haar zien, haha! We zijn supertrots op je. We houden van je en kunnen niet wachten op al je verhalen. Dikke knuffel!
-
He kamer
Ik ga zo de bus in vaaf utrecht dus dit wordt mijn laaste berichtjes, hou je zelf een beetje heel en veel zegen.normaal is het afsluitende bericht altijd de ballen vanmiddag zwemmen maar dat wordt lastig dus daarom de ballen 17 augustus zwemmen?
Marc Jan
Aan: Ingeborg
4 uur geleden