Van voetbal tot Ecuavolley: we hebben flink gesport (en gejuicht) deze week!
Wij hebben ons van onze sportieve kant laten zien!
Rond 17u verzamelt de jeugd zich iedere dag bij de sportvelden en de afgelopen avonden waren wij ook van de partij.
De mannen hebben gisteren gevoetbald en met 7-4 gewonnen (met een hattrick van Doc)! De vrouwen hebben vandaag gewonnen met 2-0, dus Nederland heeft zich hier goed vertegenwoordigd. Vanaf de kant werd er tussendoor flink aangemoedigd!
Morgen spelen we het officiële interland, maar met deze uitslagen in de voorrondes hebben we er alle vertrouwen in.
Ook hebben we vandaag voor het eerst Ecuavolley gespeeld, daar kwamen we wat minder goed uit de verf… Het wordt hier heel fanatiek gespeeld in het dorp. Ecuavolley lijkt op volleybal, alleen speel je met 3 tegen 3, hangt het net hoger en speel je met een voetbal. De rest van de regels werd ons pas duidelijk gedurende het eerste potje, maar het was zeker geslaagd en leuk om zo met het dorp op te trekken!
Reacties op dit bericht
-
he dikke pony leuke wedstrijd heb je ze verslagen!! leuke fotos wel naar het zin zoals ik zie. nau de groeten en tot volgende week 😜😜
groeten de diikke ezel nutma -
Hey Charlotte,
Is het lekker warm daar? Komt zeker omdat jij hot bent ;).
Maar even serieus.. Lekker bezig hoor! Jullie zijn echt al ver met het project, leuk om te zien! Veel plezier nog en maak mooie foto’s met je cameraatje. Tot snel!
Groetjes Anna -
Goed bezig allemaal en speciaal shout out naar de mensen uit Zutphen, veel respect en trots voor jullie❤️
Geniet er nog van samen, zie jullie snel,
groetjes, Géline -
Hee lieve Sarah en Sophie,
Wat een leuke fotoo!
Wat zijn jullie goed beziggg, nog maar even en dan komen jullie alweer terug!
Nog heel veel plezier🩷
Liefs Hava🤍 -
Hi Gerjan!
Lekker bezig hoor 😍 Leuk om de updates een beetje te lezen! Heeeel veel succes nog daar en geniet ervan
Liefs Caro en Will
(MA124)
Aan: nynke
4 dagen geleden