Steek je kop in ‘t zand

🇲🇼MA326

Vrijdag: laatste bouwdag van deze week.

Wat hebben onze servants ongelofelijk gestreden deze week. Vandaag zijn de dames wederom gestart in de feestmodus, want Sanne is jarig! Ze mocht 20 worden vandaag! Natuurlijk werd zij vandaag meer dan eens toegezongen naast het zingen bij het wakker worden 🙂

Na de GMG’s zaten wij rond 07.00 weer aan het ontbijt. En lieve lezers, dat lukt iedereen!

Vol goede moed begonnen wij wederom aan het zand scheppen, want oeps, de lokalen lagen toch niet vol genoeg. Of toch wel.

Kinderprogramma; Herald, Zippora, Lydia, Lana, Noach en Femke. Hebben wederom de kinderharten verwarmd. Er werd gekleurd en veel spelletjes gespeeld met onder andere Annemaria Koekoek. Ook tante Rita bleef niet thuis vandaag.

Na de lunch is de eerste helft van de ringbalk gestort! Mixie mixie, aldus de locals.

De emmers werden goed gevuld en nog flink wat lijntjes brachten de enmers gevuld met beton naar de achterzijde van het gebouw.

Geen Servant kwam schoon de bouwplaats af. Gerard besloot wat vroeger te stoppen met de bouw, daar was iedereen het mee eens, te horen aan het gejuich vanaf de bouwplaats.

Dat zorgde voor genoeg tijd om te chillen, lezen, dansen, en zelfs djembe te spelen voor Lotte, Floris, Ruben, Hanna D, Joas en Mark. Daarna bevonden een aantal mensen zich in Spa-lawi, waar haren werden gewassen in een emmer. Dat zorgde voor veel bekijks!

Intussen beweegt Freek Vonk (Floris) over de compound met duizendpoten, minimuisjes en een sprinkhaan. Lukas vindt een slang in de eetzaal, Freek Vonk was wat teleurgesteld dat dit een snoepslang was.

Ons diner werd gekookt door Sanne en Lizette. Lizette zorgt dat de mensen die nog geen nummertje 2 hebben gehad dat hopelijk binnenkort wel krijgen; zij is uitgeschoten met de olie over de rijst. Laten we zeggen dat dit de enige medische bijzonderheden zijn tot nu toe.

Na het eten volgt de uitreiking voor de Topper. Deze gaat naar Jorian: the king of the waterfilter. Laten we zeggen dat hier even wat stress over was geweest, maar na een ochtendje klussen heeft Jorian het probleem weten te vinden na wat beademingsacties.

De Flopper gaat naar Floris die dacht dat er een muis in zijn slaapzak zat, dit bleken echter zijn oortjes te zijn. Freek Vonk was wederom teleurgesteld.

De lokale kookploeg heeft een taart gebakken voor Lizette en Sanne. Deze werd opgepeuzeld door de hele groep. Kombo en haar assistentie hebben een taart gebakken met onze hollandse toppings.

Nog even een laatste wauwmoment: kijk de sterrenhemel ♥️

Na een avond te hebben gezongen gaan wij moe maar voldaan naar ons bed.

Reacties op dit bericht

  1. Hé Sanne, gisteren waren wij in Quedlinburg, hier het feitje: Vrouwen hadden hier veel macht. De abdis van het klooster (vaak een prinses) bestuurde niet alleen het klooster, maar ook de stad en omgeving. Dat was in de middeleeuwen heel bijzonder. Veel plezier daar Groetjes Stijn

    Door: Stijn Douqué
    Aan: Sanne Douqué

    2 weken geleden
  2. Hee Lot,
    Als je in beeld bent zien we je genieten. Wat fantastisch om te zien. Sanne is weer thuis en vertrekt dinsdag weer. Dan zijn we hier weer met z’n drietjes. Het blijft wel heerlijk opgeruimd in huis nu zo zonder jullie dames 😉.
    Heb nog een fijne tijd
    Groetjes van ons!

    Door: Annet
    Aan: Lotte

    2 weken geleden
  3. Hey Freek, (Floris),

    Deze rol past goed bij jou, jammer dat er geen muis in je slaapzak zat, wij moesten hier erg om lachen.
    Nog even doorzoeken naar een echte slang, je komt (als echte Freek) hem vast wel tegen.
    Wie zoekt zal vinden, hahaha.
    Muizen vinden is echt een speciaal.

    Door: Rene Georg Vredeveld
    Aan: Floris

    2 weken geleden
  4. Heyy Jesse,
    Wat ziet het project er tot nu toe toch weer gaaf uit! Jullie beleven weer veel.
    Ik ben erg benieuwd hoe het met je gaat en hoe je het ervaart.
    Mama en Hans zijn vandaag ook op vakantie. Ik pas op het huis.
    Ik ben trots op je lieve broer!
    Geniet ervan!
    Liefs Eunice

    Door: Eunice
    Aan: Jesse

    2 weken geleden
  5. Lieve Rebecca, Tamar, Zippora en Hanna,
    Fijn om jullie te volgen vanuit een heerlijk en prachtig Bretagne. Wat gaat het goed op de bouw. Fijn. Wel vroeg opstaan zeg elke dag. Veel liefs, Peter en Janneke

    Door: Peter Vis
    Aan: Rebecca Tamar, Zippora, Hanna

    2 weken geleden

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd.


0/280