Sommige weekenden vliegen voorbij, andere blijven je voor altijd bij. Dit was er zo één. Van een bloedstollende wandelsafari en ontspannen momenten aan het zwembad tot een indrukwekkende kerkdienst en een sportieve strijd op het voetbalveld: lees snel mee en beleef ons avontuur!
Zaterdagochtend vroeg was het eindelijk tijd voor de activiteit waar velen van de groep ontzettend naar uit hebben gekeken. De safari! Stipt om 7u stonden we klaar met de wandelschoenen aan. Want… het was een wandelsafari in plaats van een beruchte jeepsafari in Afrika. Met niet al te hoge verwachtingen kwamen aan op het Ziwa Rhino Safari Park. Er werd nog even uitgelegd dat je niet bang hoefde te zijn voor de neushoorns. Sommige van ons hebben die boodschap niet echt tot zich laten doordringen.
Er werd ons verteld dat we op een goede dag rond de 4 neushoorns zouden spotten. Eén paar minuten later stonden we oog in oog met zo’n 10 neushoorns. En dat niet alleen, de grootste neushoorn besloot een gevecht te starten met een soortgenoot. Nadat we de neushoorns recht op ons af zagen rennen zijn we door de rangers ergens een heuveltje opgebonjourd. Waar de ene er enorm van genoot, deden de anderen het in hun broek. Dit heeft ons zeker dichterbij elkaar gebracht! Niet alleen letterlijk op elkaar gepropt op de heuvel, maar zeker ook op emotioneel gebied. Wat zo’n project allemaal wel niet te bieden heeft! Na nog wat leuke feitjes van de rangers zijn we weer naar de bus gelopen.
Om bij te komen van deze enerverende ervaring konden we lekker een middag vertoeven op het resort van het Safaripark. We hebben eerst een heerlijk 3-gangen menu gehad met een verdiende cola voor de schrik. In de middag stond er een zwembad met meer servants dan vierkante meters! Toch mocht dat de pret niet drukken. Waar de één het een goed idee vond om met stoel en al het zwembad in te springen en per ongeluk een stoel te breken, gebruikte de rest de stoelen om een spelletje te spelen in het zonnetje. Ook de instrumenten werden goed benut. Bij een hutje op het resort werd er lekker gejammed.
Na een paar uur heerlijk relaxen en bijkomen van een week vol indrukken was het tijd om te gaan. Precies op dat moment begon het ook te stortregenen! Best spannend op zo’n drukke weg, maar onze buschauffeur Bob zorgt er altijd voor dat we veilig thuiskomen! 🙂
Na een kort nachtje was het zondagochtend tijd om naar de kerkdienst te gaan van de highschool. Eén dienst met meer dan 600 jongeren. We hebben zowel Nederlandse als Oegandese worship gezongen en gedanst! De muzikanten van de groep hebben eerder deze week geoefend om samen met de muzikanten uit Oeganda wat nummers te zingen en te spelen. Ook toen werden we al even geïntroduceerd met de manier van worshippen in Oeganda. Voor zweten zijn ze niet bang in Oeganda want zij richten zich maar op een ding en dat is God. Niks is voor hen belangrijker. Wij als Nederlanders dansten er ook wat op los, ook al ging dat lang niet zo soepel. Iedereen danste mee, behalve de beste voetballers van de highschool. Zij stonden vanaf de ramen mee te kijken om hun energie te sparen.
Erg tactisch gepland, want in de middag stond het interland op ons te wachten. Een stelletje uitgeputte Nederlanders tegen uitgeruste Oegandezen. Gelukkig kwamen we als een enthousiast oranje leger aanlopen. Na lang gestreden te hebben, verloren we helaas met 3-0. Ach ja, je kan niet altijd 6 gooien.
In de bus herpakten we onszelf weer door lekker mee te blèren met Nederlandse bangers. Met een hoog gehalte stinktafels in de eetzaal hadden we weer voldoende gesprekstof na dit indrukwekkende weekend!
Genoeg indrukken dit weekend om nog over te vertellen, maar hier sluiten we mee af!
Groetjes Hannanas en Annanas 🙂 🍍
(De Fries en de Ommenaar)
Reacties op dit bericht
-
Hé Wouti,
Wanneer gaan wij samen naar de disco 💃? Want ik heb toch echt veel dancing skills bij je ontdekt deze trip 😁. Hier is alles goed. Ik krijg steeds meer energie en mijn kies is weer gefixt. Papa heeft ineens de behoefte om Erik zijn kamer te gaan verven met 33 graden… -
Hee Liekie, WOW, wat een fantastisch (en ook wel spannend) weekend hebben jullie gehad! Ben wel nieuwsgierig hoe jij die safari hebt ervaren🦏🦏
Wij zijn weer thuis. Al met al een fantastisch camperavontuur gehad!
Jij nog veel plezier en succes deze laatste week!
😘pa en ma -
Hee amanda!! Zo leuk al die foto’s van jullie 😍😍😍😍
heel veel succes en plezier nog!!
liefs de visjes xxxxxx -
Dag Wouter,
Ik denk elke dag aan je. Berichtjes schrijven lukt me niet altijd. Maar ben erg trots op je wat je daar allemaal doet. Heb er veel respect voor. Vond het verhaal van de neushoorns best wel een beetje spannend. Lieve groetjes van Oma Anneke -
Wat een geweldige weekvlog weer, we hebben ons de tranen over de wangen gelachen! Het enthousiasme en plezier spat er vanaf. En dan jullie avonturen afgelopen weekend, wat een belevenissen, heel benieuwd naar alle verhalen! We missen je wel hoor, geniet nog van de laatste week! X
Aan: Wouter
4 weken geleden