Volle dagen

🇪🇹ET126

We naderen het einde van ons verblijf in Bedessa. Maar voor we weer op reis gaan hebben nog veel te doen en te beleven. 

 

De laatste stenen

Op de bouw zijn we uiteindelijk uitgekomen bij de ringbalk. Maar door regen en het feit dat de bekisting nog moet worden gemaakt, zullen we niet meer toekomen aan verder metselen en cement maken. Wat we nog wel in een klein groepje konden doen was ijzervlechten. Dat is een leuk klusje en met veel enthousiasme werd er ijzer gezaagd en gevlochten.

Inmiddels wordt er hard gewerkt aan de schildering. Onder een kunstig afdakje tegen de regen doen Dione, Aimée,Sanne en Linde hun best om het zo snel en goed mogelijk voor elkaar te krijgen want morgen (vrijdag) is de overdracht.

Kindervreugde

We hebben weer vier dagen kinderprogramma achter de rug. Na het weekend was het even afwachten hoeveel kinderen er zouden komen. Op maandag leek het nog rustig,maar de groep groeide gestaag. Op dinsdag en woensdag was de schare kinderen heerlijk groot. Op donderdag vierden we ons kinderfeest maar door regen was de groep kinderen niet zo groot.

Maar of er nu veel  of minder kinderen waren, het kon de pret niet drukken. We zagen de kinderen alle dagen plezier maken en hun plezier sloeg ook over op onze groep. Er werd gevoetbald, liedjes gezongen en spelletjes gedaan. Bijbelverhalen over David en Jericho werden verteld en uitgebeeld tot groot plezier van de kinderen. En natuurlijk werd er gedanst en gelachen. We kijken goed terug en missen de kinderen nu al.

Fijne dagen

Overdag hebben we genoeg te doen als het niet om bouwen gaat. Denise, Daniel en Linde op reis geweest voor Storytelling. Zij hebben mooie verhalen van impact opgehaald bij een eerder project. Leander, Silke, Dione, Esmee en Hilko Dirk hadden Lifeskills (programma voor tieners) voorbereid en hoopten op mooie gesprekken. Het duurde even maar in drie dagen werd er een goede band van vertrouwen opgebouwd en werden veel persoonlijke verhalen gedeeld. Kostbaar om dit te mogen beleven.

Iedereen die geen specifieke werkzaamheden had heeft zich op de complimentenboekjes gestort. Er wordt ijverig geschreven om elkaar positieve woorden mee te geven.

Boeiende avonden 

Op dinsdag werd Candlelight gehouden. Jurre Geluk zou gedichten komen voorlezen. Teleurgesteld moest Gertjan vertellen dat hij het vliegtuig in Brussel had gemist en dus niet zo komen. Gertjan heeft zijn best gedaan om de avond zo goed mogelijk in te vullen. Liefdesgedichten, odes op een baksteen, worstelingen met een klamboe, vele namen voor Sillyboy en nog veel meer werden met veel plezier voorgedragen.

Een bijzondere avond was de dankbaarheidsavond. Jammer genoeg regende het en zaten we niet rond een kampvuur. Maar bij kaarslicht zongen we samen en deelde iedereen zijn en haar dankbaarheid. Het was een fijne verbindende avond.

Ook de bonte avond is inmiddels achter de rug. De berenjacht heeft plaatsgevonden. De leiders hebben hun evaluatie achter de rug en Matthijs van Remoortere heeft zijn geheime talent onthuld. Dit is zomaar een greep uit deze hilarische avond.

Op pad

Bijna gaan we op pad naar Addis. Vrijdagnacht moeten we vroeg op om ons vliegtuig in Awasa te halen.

Onze afscheidsronde is begonnen. De kinderen hebben we vandaag gezegd. Morgen wordt de bouw overgedragen. En vandaag ( donderdag) hebben we nog even een hike gedaan om dit prachtige land goed in onze herinneringen vast te leggen. Wat is het gaaf om hier met elkaar van te mogen genieten.

Tot slot

Het gaat nog steeds goed met ons. Het verlangen naar huis wordt wel sterker. Ons eigen bedje, een vertrouwd hapje of een glas melk zijn zeer aantrekkelijk. Toch blijven we nog even. Addis wenkt en daar gaan we nog even relaxen.

Voor nu weer een dikke tût van ons allemaal.

Reacties op dit bericht

  1. Leave Geertje!
    Goeie reis wer terug nei hus! Ik har genoten van de verhalen, de foto’s en filmkes! Sorry dot ik net sa vaak reageert ha as ik hy beloofd. Mar ik hoop dot myn boekje dot goed makke hat🙈 Ik ken net wachtsje om dy wer te sjen en ol dyn belevenissen te hjerren!
    MZ😘

    Door: Martine Zuiderveld
    Aan: Geertje

    3 dagen geleden
  2. Hey schat, gisteren ben ik perongeluk vergeten. Het was namelijk erg gezellig met Frances. Vandaag is ze weer weg gegaan en is Marthe nog langs geweest. Ook dat was erg leuk. Maar niets is zo leuk als dat ik jou morgen weer mag zien. Ik hou van je en tot morgen😘

    Door: Eline
    Aan: Hilko Dirk

    3 dagen geleden

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd.


0/280