
Bouw mee aan de verbetering van het onderwijs in Bolivia
Er is meer plaats nodig voor de leerlingen die in Clara San Pedro en in de nieuwe wijk ernaast wonen. Samen met onze partnerorganisatie For Vidas bouw jij mee aan een extra klaslokaal. Hiermee kan de school uitgroeien tot 75 leerlingen.
Wat kun je verwachten?
Hechte gemeenschap
Hoewel Clara San Pedro dichtbij de stad ligt, heeft het een echt dorpsgevoel. Mensen kijken naar elkaar om en iedereen hoort erbij. In het dorp wonen verschillende mensen met een beperking die graag met je in contact komen. Leer hoe zij leven en wat zij tegenkomen in het dagelijks leven. Laat je inspireren door hun vastberadenheid en doorzettingsvermogen!
voetbalveld naast de bouwplaats
Het enthousiasme van de gemeenschap van Clara San Pedro voelt als een warm welkom. De mensen zijn enorm gemotiveerd om de school uit te breiden en kunnen niet wachten om samen met jou op de bouwplaats te staan. Na het bouwen laten ze je graag genieten van een goede Boliviaanse maaltijd of een muzikale dansavond. Daag jij ze uit voor een interland op het voetbalveld in het hart van het dorp?
Lees meer over het programma van een gemiddelde dag tijdens een project voor een indruk van de veelzijdigheid van een World Servants-project.
Meer kinderen naar school
Clara San Pedro is een hechte gemeenschap in Bolivia. De school in dit dorp heeft twee klaslokalen. Eén lokaal is voor de 42 leerlingen van de basisschool, het andere lokaal doet dienst als lerarenkamer, bijlesruimte en opslagplaats. De omgeving rond het dorp is volop in ontwikkeling door nieuwe woningen voor mensen uit de grote stad. De school heeft meer ruimte nodig om alle leerlingen uit de regio onderwijs te geven. Met een extra klaslokaal hoeft de lerares niet meer alleen les te geven, maar is de school ook een fijne werkplek voor nieuwe leraren. Uiteindelijk kunnen hier dan 75 kinderen naar school. De inwoners van Clara San Pedro kunnen niet wachten om samen met jou te bouwen aan een nieuw klaslokaal!
Doelen
- Meer leerlingen kunnen naar school
- Ruimte om leerlingen te verdelen over verschillende klassen
- Beter onderwijs op maat
- Leraren werken graag op deze school
Waar ga je naartoe?
🇧🇴 Clara San Pedro, Bolivia
Clara San Pedro is een kleine gemeenschap op een uur rijden van Santa Cruz de la Sierra. Het is een klein dorp aan de rand van de grote stad. In Clara San Pedro wonen ongeveer 25 gezinnen, die vooral leven van de landbouw en veehouderij. In het dorp zijn alleen onverharde wegen. Naast de school is er ook een voetbalveld, waar je vast gebruik van gaat maken.
Partnerorganisatie For Vidas

‘For Vidas gaat voor beter gemeenschapsleven door verbeterd onderwijs en toegankelijkere basisgezondheidszorg.’
- Carlos Sanchez Projectcoördinator in Bolivia
Ervaringen uit Bolivia
Bouw mee
in Bolivia
In Clara San Pedro is één klaslokaal voor alle leerlingen. Bouw jij mee aan een extra klaslokaal zodat alle kinderen uit de buurt naar school kunnen?
AanmeldenOok in Zuid-Amerika

In dezelfde periode
