Onze dagen in Ghana zijn weer goed gevuld! We zetten de puntjes op de i op de bouw en zien weer nieuwe stukjes cultuur.
Hallo dan!
Beetje vertraging op de lijn maar hier weer een update.
Gisteren: zondag, naar de service geweest waar we naast de voorganger en z’n broer met een vrouw en 3 kinderen de enige bezoekers waren. Sander krijgt de smaak te pakken en ging kort maar krachtig voor. Na het zingen van 2 liederen en de collecte was de dienst weer snel voorbij. We hebben terug bij ons kampement een aantal liederen gezongen en ons verder voorbereid op de interland.
Helaas hebben we wederom verloren, met 1-0 deze keer. Sander heeft de beker uitgereikt waar ze erg blij mee waren.
Vandaag zijn we begonnen met de wandschildering. Die zoals we gewend zijn erg mooi ontworpen is. Morgen delen het resultaat met jullie!
Ook zijn we in een kliniek geweest, waar we ons verbaasden over het niveau van de zorg. Gezondheidszorg is gratis, zwangere vrouwen komen elke maand op controle, ze geven voorlichting over gezinsplanning en proberen de tienerzwangerschappen zo te voorkomen.
Ook moesten we weer geld tanken. Op de foto zie je rechts een bord: hier mogen geen wapens naar binnen. Ook hebben we gisteren inkopen gedaan voor de ceremonie.
Ook zie je op de foto’s weer een stukje van het kinderprogramma: we dansen wat af met elkaar.
Kortom weer genoeg om thuis te vertellen!
Groet! Theo
Reacties op dit bericht
-
Vandaag het laatste ‘groetje’, morgen de ceremonie, genieten van dit bijzondere moment! Wat hebben jullie hard gewerkt! Daarna spullen pakken en richting de kust! Beetje bijkomen!
-
Lieve Febe, helemaal in het verband, ik ben benieuwd wat er met je is, je kijkt nog wel vrolijk gelukkig! Marien en Leanne zie ik op de foto met de handen in de lucht! Goede reis!
-
Lieve Arjan,
De huisarts wil je graag zien vrijdag. Wat een pechvogel ben je ook.
Hou nog even vol, en geef Mirthe ook een knuffel van mij -
Hoi lieverd, ik wil nog een filmpje van jou dat je met de kinderen daar danst. Dat wil Theo vast wel regelen.
Ik tel vol ongeduld af, bijna weer naar huis! -
Hé meiden, ik tel de dagen af en kijk er enorm naar uit jullie vrijdag weer een knuffel te kunnen geven. Geniet nog even van dit mooie avontuur dat jullie met elkaar zijn aan gegaan. Het resultaat is geweldig. Tot vrijdag 👋👋👋👋
5 dagen geleden