Lief thuisfront

šŸ‡²šŸ‡¼MA226

Hieronder een 'update-gedicht' van de groep!

Lief thuisfront,

Vandaag geen gemekker, want we hadden een late wekker!
Om 8:00 uur stonden we op. Het knopen van de stropdas bij de mannen was een flop.
Het ging voor geen meter, maar door Marijn van de Werken ging het beter.
De mannen doen een bloesje met stropdas en de dames een lange jurk of rok aan. En daarna was het tijd om allemaal voor de camera te staan.
Een lekker ontbijtje van brood en rijstepap. Mmmm dat zal lekker smaken hap hap hap…
De schoolbanken werden buiten neergezet. Het was tijd voor de kerkdienst, samen veel zingen en dansen dat zorgde voor veel pret.
God aanbidden met elkaar. Carlijn las uit de bijbel, Marijn van Zelst ging voor in gebed, Johan op de accordeon, Marijn van de werken op de trommel, Danique en Ike op de gitaar. We zongen King of Kings en ik wil juichen voor u mijn Heer. We zongen met de lokale bevolking King of Kings de tweede keer.
Nathan en Nina zorgde tijdens het zingen voor een goede swing. Dat was voor iedereen goede entertaining.
Op het einde deden we met z’n allen ā€œrij maar door het poortje heenā€. De lokale bevolking deed ook mee, ja iedereen.
De lunch namen we met een korreltje rijst. Zodat we de hike van vanmiddag goed kon worden afge-rijst.
We vertrokken later voor de hike dan verwacht was. Hierdoor was er een snelle looppas.
Iedereen heeft uiteindelijk de top van de hoogste berg (405 meter) uit de omgeving gehaald.
Vanaf nu, in het dagverslag, zijn we helaas met het rijmen gefaald šŸ™

Op de top van de berg werd genoten van het mooie uitzicht. Toen was het tijd om weer af te dalen naar Chankhomi.

Na al dat zweten was het tijd voor een DIY douche met een emmer en een beker. Voor het avondeten hadden we spaghetti, worteltjes en sperziebonen, appel en banaan.

Na het avondeten waren er natuurlijk weer nominaties voor de botte beitel en de gouden troffel. Ruben had de botte beitel verdiend, omdat hij in slaap viel met een open klamboe tent. En Nathan had de gouden troffel gewonnen voor z’n ge-swing tijdens de kerkdienst.

ā€˜s Avonds was het natuurlijk weer GAME-TIME! De potjes UNO gingen deze avond door. Cees speelde ook fanatiek mee! Quote van Daphne: ā€˜Welke kleur geel heb je?’… waarop Nathan antwoordden met uhmm oker geel. Jelte had op het nippertje gewonnen van Daan, Nina en Marijn van der Werken met Duuzenden. GAME-OVER voor Daan, Nina en Marijn… Met deze gedachten kon Jelte (en wij) lekker slapen! Toen was het eindelijk stil, wat de meiden (die naast de eetzaal slapen) erg fijn vonden.

Bedankt voor al jullie lieve groetjes, wij waarderen dit heel erg en worden hier erg blij van!
Wij missen jullie allemaal x

Liefs,
Isa, Sjanne, Daphne en de rest van de groep

Reacties op dit bericht

  1. Wat een gezellig verslag,
    jullie verrassen ons toch maar weer iedere dag!
    Fijn dan weten we hoe het met jullie gaat!
    En kunnen we hier thuis genieten van een ieders daad
    Mama dacht laat ik Daphne eens nadoen
    Want rijmen dat kunnen wij wel hè schat, ik geef je een dikke zoen 😘

    Door: Diana Nieuwenhuizen
    Aan: Daphne en de rest…

    2 dagen geleden
  2. He mijntje, ik had nooit verwacht dat jij onder een emmer met gaatjes zou douchen en in Afrika met die klompen zou hikenšŸ˜‚
    Ik hoop dat je het naar je zin hebt!
    Ik ben overigens nogsteeds niet helemaal beter en mis je enorm, tot over 2 weekjesā¤ļø

    Door: Luca
    Aan: Jasmijn

    2 dagen geleden
  3. Hey lieve Danique, wat fantastisch weer wat jullie allemaal ondernemen voor de lokale bevolking. Immer te meer een live-changing ervaring voor jou en de hele club. Mega trots en dat jullie er nog maar een prachtige zinvolle tijd van mogen maken. Dikke knuff

    Door: Theo Blok
    Aan: Danique

    2 dagen geleden
  4. Leuk jullie verhalen te lezen! Ik hoop alleen dat Ruben niet helemaal lekgeprikt is.. veel plezier nogšŸ¤—

    Door: Petra
    2 dagen geleden
  5. Lieve Hannelie en Coriƫlle, en de hele groep,
    Ik ben zo trots op jullie, wat een werk, wat een power. Weet dat jullie verschil maken voor de mensen daar.
    Liefs Tante Peet

    Door: Petra
    1 dag geleden

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd.


0/280