Isabel uit Nieuw-Lekkerland bouwt aan verandering
Isabel:
Mijn naam is Isabel en ik ben 17 jaar. Ik hoop in 2024 met Worldservants naar Zambia te gaan.
Ik heb daar heel erg veel zin in. In 2016 heb ik namelijk met m'n gezin een half jaar in Nepal gewoond, omdat mijn vader daar heeft geholpen met de wederopbouw van huizen na een heftige aardbeving in 2015. Sints ik in Nepal heb gewoond heb ik een grote liefde voor ontwikkelingslanden. Daarom ga ik mee naar Zambia om daar ontwikkelingswerk te doen!
Sponsors van Isabel
Updates
24 maart 2025
Eerste spreekuur staat op het punt van beginnen....
11 oktober 2024
Kliniek in Milele bijna af
Acties
Vanaf 24 mei 2024
Stroopwafel voor Zambia

Vanaf 20 mei 2024
Rhinocreation
Vanaf 7 maart 2024
Appeltjes van Oranje Nieuw-Lekkerland

Vanaf 11 maart 2024
Financiële injectie


Over de werkvakantie in Zambia
In Milele, een dorp in Centraal-Zambia, is nu nog geen enkele medische voorziening voorhanden. Samen met partnerorganisatie MCC bouwen we hier een Health Post, zodat de gemeenschap toegang heeft tot basis medische zorg. Sponsor jij Isabel voor dit project?

World Servants in het kort
Isabel bouwt met World Servants aan verandering. World Servants wil mensen enthousiast maken om iets voor een ander te betekenen. Jaarlijks werken zo'n 800 vrijwilligers mee in een ontwikkelingsproject van partnerorganisaties in ontwikkelingslanden. Ze bouwen in Afrika, Azië of Latijns-Amerika mee aan bijvoorbeeld een school of een kliniek. Daardoor verandert niet alleen het leven van de mensen daar, maar ook de jongeren zelf veranderen. Dat noemt World Servants bouwen aan verandering.